O nas

P.H.U. MAG-KOS jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym zajmującym się produkcją, sprzedażą i dostawą naczyń oraz opakowań jednorazowych. Działamy z powodzeniem od 2004 roku.

Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji tacek tekturowych do posiłków, systematycznie wprowadzając do produkcji kolejne rodzaje artykułów tekturowych przeznaczonych dla małej gastronomii i cukierni.
Obecnie, dzięki współpracy z wieloma firmami, nasza oferta obejmuje również wyroby takie jak: kubki, tacki, talerze, sztućce, różnego rodzaju opakowania gastronomiczne i cukiernicze wykonane z plastiku i styropianu. W naszej ofercie znalazły się również artykuły foliowe i aluminiowe stosowane w branży spożywczej oraz artykuły sanitarne.

Dzięki bogatej ofercie i wysokiej jakości produktów, od wielu lat kompleksowo zaopatrujemy wielu zadowolonych klientów z całej Polski.

Jako firma dbająca o wszystkich którzy z nami współpracują, oferujemy możliwość dowozu towaru na miejsce oraz zdecydowanie konkurencyjne ceny.
Głównym naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości obsługi, utrzymanie najelpszych relacji z klientami oraz prezentacja oferty nowym klientom.

Pragniemy aby wszyscy klienci byli bardzo zadowoleni ze współpracy i świadczonych przez nas usług. W każdej chwili odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronach naszego serwisu.

Zapraszamy również klientów detalicznych do zakupów w sklepie internetowym.